5 Temmuz 2013 Cuma

Klima ServisiKlimalarınızın bakımlarını montajları gibi her türlü sorunlarını klima servisi güvencesi ile yaptırın. Yapılan iş hem sağlıklı hem kesin bir şekilde sonuç verir. Sıradan bir firma yerine klima servisi olan firmamıza yaptırılan işler hem daha güvenilir hem de daha düşük maliyete olur. Böylece hem ekonomik durumdan kar yaparsınız hem de sağlığınız tehlike altına girmez.

Bakımı yapılmayan klimalar ortama nemli hava üflemeye başlar. Ayrıca filtreler temizlenmediğinde klimanızdan beklediğiniz performansı göremezsiniz. Klimanız tıkandığı için gereğinden fazla performans harcar ama sonuç olarak fazla bir etki göremezsiniz. Bunun farkına en fazla evinize gelen faturalar aracılığı ile fark edersiniz. Bakımı yapılmayan klimalar şuan ki durumunda az bir maliyeti olduğunu düşünün gün geçtikçe klima çalışacak ve sorun başka yerlere de dağılmış olacak.

Klimanızda bulunan problem bir iken şimdi iki oldu ve maliyeti iki katına çıktı. Bunları önlemek için klima servisi olan firmamızın önerilerini dikkate alın ve yılda en az iki kere bakımlarını yaptırın. 

Her türlü marka ve modellerin sorunlarına çözüm ortağı olan klima servisi firmamız kalitesini her zaman en üst düzeyde sunmakta. Verdiği hizmetlere ara vermeden devam eden firmamız klima servisi konusunda kadrosuna her zaman gerekli eğitimi vermekte olup müşterilerine çağdaş bir hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden klima servisi olan firmamız gün geçtikçe müşterilerinin memnuniyeti sayesinde öncü firma olmayı başarmıştır. Lider firma olmanın sorumluluklarının bilincinde olan klima servisi sektöründeki firmamız başlıca hedeflerini daima müşteri odaklı tutmuştur.

Çağdaş hizmetimiz ile rakiplerimizi geride bırakarak her zaman bir adım önde olmanın gururunu yaşayan klima servisi firmamız bunlarla hiçbir zaman yetinip hizmetini kesmeyi, kalitesini düşürmeyi ve maliyetini yükseltmeyi aklından geçirmemiştir.

1 yorum: